MS Baseball League U11

Baseball - U11 Sezon 2016

  • Klasyfikacja

    1 Arrows Ostrava Narzuty Zawodnicy
    2 Silesia Rybnik Narzuty Zawodnicy
    3 Skokani Olomouc Narzuty Zawodnicy
    4 Gepardy Żory Narzuty Zawodnicy
    5 Klasik Frýdek-Místek Narzuty Zawodnicy
    6 Jastrzab Jastrzębie-Zdrój Narzuty Zawodnicy

    Reguły ligy

    Ograniczenia zawodnikow
    Rok urodzenia: 2005 - 2008
    Dziewczęta:
    Ograniczenia gry
    Ograniczenie zmian: 6
    Ograniczenie czasowe: 120 min
    Ograniczenie czasowe podwójny metcz: 75 min
    Wyznaczony pałkarz:
    Upuszczony 3.strike:
    Opuszczanie bazy:
    Ograniczenie sprzętu
    Piłky do gry: official 9"
    Dozwolone pałky: max. 32" x 2 1/4"
    Odległość między bazamy: 60' (18,29 m)
    Odległość miotacza: 42'-5" (13 m)
    • Data Godzina Nr meczu Gospodarz Wynik Gość Boisko Faza
      Cz 14.4.2016 14:30 4009 Gepardy 5 : 9 Skokani Skokani Olomouc
      Cz 14.4.2016 16:00 4030 Skokani 7 : 5 Gepardy Skokani Olomouc
      Cz 21.4.2016 15:30 4002 Klasik 4 : 8 Gepardy Klasik Frýdek-Místek
      Cz 21.4.2016 17:00 4023 Gepardy 7 : 2 Klasik Klasik Frýdek-Místek
      N 24.4.2016 10:00 4014 Skokani 8 : 5 Jastrzab
      N 24.4.2016 11:30 4035 Jastrzab 4 : 7 Skokani
      Cz 28.4.2016 16:00 4005 Gepardy 7 : 10 Arrows
      Cz 28.4.2016 17:30 4026 Arrows 9 : 5 Gepardy
      Pt 29.4.2016 15:30 4007 Jastrzab 6 : 5 Klasik Klasik Frýdek-Místek
      Pt 29.4.2016 17:00 4028 Klasik 9 : 6 Jastrzab Klasik Frýdek-Místek
    • Data Godzina Nr meczu Gospodarz Wynik Gość Boisko Faza
      Śr 4.5.2016 16:00 4020 Arrows 12 : 4 Skokani Arrows Ostrava
      Śr 4.5.2016 17:30 4041 Skokani 2 : 8 Arrows Arrows Ostrava
      Cz 5.5.2016 16:00 4010 Gepardy 2 : 10 Silesia
      Cz 5.5.2016 17:30 4031 Silesia 9 : 3 Gepardy
      N 8.5.2016 10:00 4004 Skokani 8 : 5 Klasik Skokani Olomouc
      N 8.5.2016 11:30 4025 Klasik 12 : 5 Skokani Skokani Olomouc
      Pt 20.5.2016 16:30 4012 Arrows 12 : 2 Jastrzab Arrows Ostrava
      Pt 20.5.2016 18:00 4033 Jastrzab 2 : 14 Arrows Arrows Ostrava
      N 22.5.2016 10:00 4003 Skokani 0 : 6 Silesia Skokani Olomouc
      N 22.5.2016 11:30 4024 Silesia 8 : 1 Skokani Skokani Olomouc
      N 29.5.2016 10:00 4018 Arrows 5 : 2 Klasik Arrows Ostrava
      N 29.5.2016 11:30 4039 Klasik 0 : 4 Arrows Arrows Ostrava
    • Data Godzina Nr meczu Gospodarz Wynik Gość Boisko Faza
      Pt 3.6.2016 16:30 4017 Silesia 8 : 4 Jastrzab
      Pt 3.6.2016 18:00 4038 Jastrzab 4 : 14 Silesia
      Śr 8.6.2016 16:30 4013 Silesia 10 : 11 Arrows
      Śr 8.6.2016 18:00 4034 Arrows 10 : 13 Silesia
      Cz 9.6.2016 17:00 4019 Jastrzab 8 : 9 Gepardy
      Cz 9.6.2016 18:30 4040 Gepardy 13 : 5 Jastrzab
      So 11.6.2016 10:00 4021 Klasik 2 : 11 Silesia
      So 11.6.2016 11:30 4042 Silesia 7 : 10 Klasik
      N 26.6.2016 10:00 4101 Klasik 4 : 3 Arrows ČBA Region Východ
      N 26.6.2016 11:30 4103 Arrows 12 : 3 Skokani ČBA Region Východ
      N 26.6.2016 13:00 4102 Skokani 2 : 4 Klasik ČBA Region Východ
    • Klasyfikacja

      Drużyna G W L T S PCT GB RF : RA
      Arrows Ostrava 10 9 1 0 0 0.900 - 95 : 47
      Silesia Rybnik 10 8 2 0 0 0.800 1 96 : 47
      Skokani Olomouc 10 5 5 0 0 0.500 4 51 : 70
      Gepardy Żory 10 4 6 0 0 0.400 5 64 : 73
      Klasik Frýdek-Místek 10 3 7 0 0 0.300 6 51 : 67
      Jastrzab Jastrzębie-Zdrój 10 1 9 0 0 0.100 8 46 : 99

      Wyniki

      Drużyna ARR SIL SKO GEP KLA JAS
      Arrows Ostrava 11 - 10
      10 - 13
      12 - 4
      8 - 2
      10 - 7
      9 - 5
      5 - 2
      4 - 0
      12 - 2
      14 - 2
      Silesia Rybnik 10 - 11
      13 - 10
      6 - 0
      8 - 1
      10 - 2
      9 - 3
      11 - 2
      7 - 10
      8 - 4
      14 - 4
      Skokani Olomouc 4 - 12
      2 - 8
      0 - 6
      1 - 8
      9 - 5
      7 - 5
      8 - 5
      5 - 12
      8 - 5
      7 - 4
      Gepardy Żory 7 - 10
      5 - 9
      2 - 10
      3 - 9
      5 - 9
      5 - 7
      8 - 4
      7 - 2
      9 - 8
      13 - 5
      Klasik Frýdek-Místek 2 - 5
      0 - 4
      2 - 11
      10 - 7
      5 - 8
      12 - 5
      4 - 8
      2 - 7
      5 - 6
      9 - 6
      Jastrzab Jastrzębie-Zdrój 2 - 12
      2 - 14
      4 - 8
      4 - 14
      5 - 8
      4 - 7
      8 - 9
      5 - 13
      6 - 5
      6 - 9

    • ČBA Region Východ

      Klasyfikacja

      Drużyna G W L T S PCT GB RF : RA
      Arrows Ostrava 6 5 1 0 0 0.833 - 44 : 15
      Klasik Frýdek-Místek 6 3 3 0 0 0.500 2 27 : 27
      Skokani Olomouc 6 1 5 0 0 0.167 4 24 : 53

      Wyniki

      Drużyna ARR KLA SKO
      Arrows Ostrava 5 - 2
      4 - 0
      3 - 4
      12 - 4
      8 - 2
      12 - 3
      Klasik Frýdek-Místek 2 - 5
      0 - 4
      4 - 3
      5 - 8
      12 - 5
      4 - 2
      Skokani Olomouc 4 - 12
      2 - 8
      3 - 12
      8 - 5
      5 - 12
      2 - 4